Nabízíme:

USTÁJENÍ KONÍ

- ustájení koní v prostorných a vzdušných boxech.

VÝCVIK KONÍ

- příprava tříletých klisen na zkoušky základního výcviku,
- příprava hřebců na předvýběr do plemenitby

VÝCVIK JEZDCŮ

- příprava na Zkoušku základního výcviku jezdců
- trénink parkurových jezdců

 

 

N O V I N K A !

JEZDECKÁ ŠKOLKA - pro děti od 6 do 12 let pro začátečníky i pokročilé

 

Cílem školičky je nejen děti naučit správné jízdě na koni, ale také získat základní návyky, jak se v přítomnosti koní chovat a jakým způsobem se o ně starat.

Výuky jízdy na koních probíhají pod vedením zkušeného cvičitele.

První lekce výuky probíhají na lonži, kde se začátečník učí správnému držení těla, rovnováze, používání správných pomůcek... Když se stane zkušenějším, učí se samostatnému vedení koně.

Pro výuku jezdectví je k dispozici jak venkovní jízdárna, tak malá krytá hala, kde se schováme v případě nepříznivého počasí..

Jak se na ježdění připravit?

Vhodné jsou dlouhé přiléhavé kalhoty (leginy), uzavřená, úzká obuv – nejlépe kotníková a hlavně přilba. Bohatě stačí i přilba na kolo či brusle. Vhodné je též páteřní chránič (za poplatek Vám může být zapůjčen).

Na koně nepatří žvýkačka ani bonbony, stejně tak jako velké náušnice a dlouhé řetízky, vlasy doporučujeme sepnout do copu či culíku.

Jezdecký výcvik a činnosti u koní jsou provozovány na vlastní nebezpečí jezdce nebo zákonného zástupce dítěte. Doporučujeme pojištění proti úrazu.

Kurzy:
pololetní kurzy - 20x60 min - 2000 Kč (2 - 4 děti v hodině)
pro začátečníky (jednotlivce) - 10x30 min - 2000 Kč
pro začátečníky (jednotlivce) - 10x45 min - 3000 Kč
1 samostatná výcviková hodina (45 min) - 400 Kč
1 samostatné svezení (30 min) - 300 Kč

Jezdecký kurz je nutno vyčerpat v průběhu jednoho pololetí od jeho zakoupení. V případě neúčasti bude hodina účtována v plné výši.

V PŘÍPADĚ ZÁJMU VOLEJTE: 603 583 875

 

Dále zajišťujeme:

Hříbata

ODCHOV HŘÍBAT

INSEMINACE KLISEN

Příprava klisen a vlastní inseminace jsou prováděny u chovatele s kompletním servisem (sonografické vyšetření, inseminace a následné vyšetření březosti). Na přání chovatele může být klisna po dobu provádění inseminace až po zjištění březosti ustájena v naší jezdecké stáji.